{{ 'fb_in_app_browser_popup.desc' | translate }} {{ 'fb_in_app_browser_popup.copy_link' | translate }}
{{ 'in_app_browser_popup.desc' | translate }}
KISSKY - Crave Venus Rabbit Vibrator, dual motors + heating + 6 modes.
Free Shipping:📦 Free SF Express local delivery on orders over HKD$ 300 on order
Free Shipping: 🚀 Free same-day delivery on orders over HKD$ 1,200 on order
Free Shipping:📦 Free SF Express Macau delivery on orders over HKD$ 350 on order
Buy Together and Save More (At most {{ addItemQuantity }} item(s))
Not enough stock.
Your item was not added to your cart.
Not enough stock.
Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit {{ product.max_order_quantity }} per order.
Only {{ quantityOfStock }} item(s) left.
Luxury dual-head design, inner & outer satisfaction at once!
Tonight Crave Venus dual-head plays you to squirt! Get KISSKY Crave Venus Rabbit Vibrator now!
| Item | Specification |
|---|---|
| Material | Body-Safe Silicone, ABS Plastic, Zinc Alloy |
| Product Dimensions (mm) | 223 × 37 × 72 |
| Maximum Insertable Length (mm) | 120 |
| Product Weight (g) | 376 |
| Waterproof | IPX7 |
| Charging | Wireless charging |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Charge Time | 180 min |
| Play Time | 60 min |
| Vibration Modes | 6 |
| Heating Temperature | Up to 42°C |
| Noise | Max 50 dB |
| Auto Shut-Off | After 50 min |
| Country of Manufacture | China |
| Includes | Main Unit, Wireless Charging Base, Egg-Shaped Storage Box, Instruction Manual |